Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA SI GAZDUIRE WEBSITE PENTRU UAT DUDESTII NOI

Număr anunț
DA33102929
Autoritate contractantă
Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
Furnizor / câștigător
ROUA STREAM TM S.R.L. (CUI 43362012)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat