Atribuită
Cumpărare directă
Hartie EKG NIHON KOHDEN - FQW 210-3-140 - 9130K white - 210mmx140mmx215foi - top
- Număr anunț
- DA33103199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
- Cod CPV
- 22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 331,52 RON
- Valoare atribuită
- 331,52 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.