Atribuită Cumpărare directă

C. PARAPSILOSIS ATCC 22019

Număr anunț
DA33103280
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
595,09 RON
Valoare atribuită
595,09 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,09 RON

din 595,09 RON estimat