Atribuită
Cumpărare directă
VTU-macara montata pe autocamion
- Număr anunț
- DA33104532
- Autoritate contractantă
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 50531400-0 · Servicii de reparare si de intretinere a macaralelor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.908 RON
- Valoare atribuită
- 1.908 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.