Atribuită
Cumpărare directă
Evoluția Școlii Române din Roma în timpul directorului Vasile Pârvan
- Număr anunț
- DA33106471
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- FLONUŢ S.R.L. (CUI 33602657)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.430 RON
- Valoare atribuită
- 3.430 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.