Atribuită Cumpărare directă

Adaptor Gembird A-HDMI-VGA-001 HDMI la VGA T/M single port [ A-HDMI-VGA-001 ]

Număr anunț
DA33107537
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27,72 RON
Valoare atribuită
27,72 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27,72 RON

din 27,72 RON estimat