Atribuită Cumpărare directă

Reparatie instalatie AC

Număr anunț
DA33110053
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
50113200-2 · Servicii de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.810,41 RON
Valoare atribuită
4.810,41 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.810,41 RON

din 4.810,41 RON estimat