Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezvoltare soft personalizat

Număr anunț
DA33110142
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte Din Bucuresti (CUI 4602033)
Furnizor / câștigător
POPESCU L. MARIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38662269)
Cod CPV
72230000-6 · Servicii de dezvoltare de software personalizat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat