Atribuită Cumpărare directă

PANZA FIERASTRAU SABIE TORCH PAS-3.6mm TPI-7 BI-METAL CARBURA 230x175mm OTEL-5.0/13.0mm Cu Al PVC FO

Număr anunț
DA33111418
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,28 RON
Valoare atribuită
226,28 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,28 RON

din 226,28 RON estimat