Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere utilaje spalatorie

Număr anunț
DA33111423
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
BETA SOLUTIONS SRL (CUI 19232427)
Cod CPV
98311200-8 · Servicii de exploatare a spalatoriilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.536 RON
Valoare atribuită
41.536 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.536 RON

din 41.536 RON estimat