Atribuită Cumpărare directă

TN2421 TN-2421 CARTUS TONER BLACK COMPATIBIL 100% NOU CU CHIP BROTHER HL2312 2352 2372 2512 2352

Număr anunț
DA33112130
Autoritate contractantă
CRESA - CRAIOVA (CUI 46221476)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,30 RON
Valoare atribuită
168,30 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,30 RON

din 168,30 RON estimat