Atribuită Cumpărare directă

SPRAY ROSU RAL 3020 /400ML

Număr anunț
DA33112604
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BE.GA.-MAR.CO.EX.IMP SRL (CUI 5916395)
Cod CPV
44811000-8 · Vopsea pentru marcaj rutier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,20 RON
Valoare atribuită
462,20 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,20 RON

din 462,20 RON estimat