Atribuită Cumpărare directă

Produse papetărie birotică, sacoșe de hârtie inscripționate

Număr anunț
DA33113086
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
MEDIA GROUP SRL (CUI 23654799)
Cod CPV
30199730-6 · Carti de vizita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.594 RON
Valoare atribuită
2.594 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.594 RON

din 2.594 RON estimat