Atribuită Cumpărare directă

Card Sandisk Extreme PRO R200/W140 microSDXC 512GB UHS-I U3 A2 Clasa 10 cu adaptor SD

Număr anunț
DA33113696
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
30233110-5 · Unitati de memorie cu carduri magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
914,26 RON
Valoare atribuită
914,26 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

914,26 RON

din 914,26 RON estimat