Atribuită
Cumpărare directă
TETAVAX 0.5 ml susp.inj. X 1;MILGAMMA NA sol.inj. X 5 fiole;ANXIAR 1 mg X 50 compr.
- Număr anunț
- DA33113793
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
- Furnizor / câștigător
- BIO EEL SRL (CUI 1199107)
- Cod CPV
- 33651620-0 · Vaccinuri impotriva difteriei si antitetanos (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.331,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.331,60 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.