Atribuită Cumpărare directă

Scaun scaune directorial directoriale din piele ecologica cu suport picioare 130 kg negru

Număr anunț
DA33114413
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
JUST TOP OFFICE S.R.L. (CUI 44958081)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.780 RON
Valoare atribuită
1.780 RON
Data publicării
26.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.780 RON

din 1.780 RON estimat