Atribuită
Cumpărare directă
Regista - Registratura electronică, Managementul documentelor si E-Portal
- Număr anunț
- DA33114675
- Autoritate contractantă
- COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
- Furnizor / câștigător
- REGISTA DIGITAL S.A. (CUI 44681966)
- Cod CPV
- 72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.300 RON
- Valoare atribuită
- 7.300 RON
- Data publicării
- 26.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.