Atribuită Cumpărare directă

Consumabile pentru compresoare aer KSA

Număr anunț
DA33115186
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MED IND ENGINEERING S.R.L. (CUI 40345238)
Cod CPV
42124330-6 · Piese pentru compresoare de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.657 RON
Valoare atribuită
3.657 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.657 RON

din 3.657 RON estimat