Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de Elaborare fisa tehnica de prezentare pentru autorizatie de mediu.
- Număr anunț
- DA33115706
- Autoritate contractantă
- Comuna Dagata (Consiliul Local Dagata) (CUI 4540615)
- Furnizor / câștigător
- ECOPRO EXPERT S.R.L. (CUI 41942781)
- Cod CPV
- 90713000-8 · Servicii de consultanta in probleme de mediu (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.700 RON
- Valoare atribuită
- 3.700 RON
- Data publicării
- 27.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.