Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE CONSTRUCTII

Număr anunț
DA33116090
Autoritate contractantă
COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
Furnizor / câștigător
OPREA I. GABRIEL RĂZVAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 27905605)
Cod CPV
44111000-1 · Materiale pentru lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,20 RON
Valoare atribuită
404,20 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,20 RON

din 404,20 RON estimat