Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta în birou (secretariat)

Număr anunț
DA33117319
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
Furnizor / câștigător
NOVAC REMUS GHIŢĂ PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37042242)
Cod CPV
79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.736 RON
Valoare atribuită
34.736 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.736 RON

din 34.736 RON estimat