Atribuită Cumpărare directă

TABLA EXPANDATA OTEL MR43X20 3X1000X2000

Număr anunț
DA33121663
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
39292100-6 · Table (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
804,24 RON
Valoare atribuită
804,24 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

804,24 RON

din 804,24 RON estimat