Atribuită Cumpărare directă

Organizare eveniment artistic ,,Ziua Orasului Potcoava 2023

Număr anunț
DA33121716
Autoritate contractantă
ORASUL POTCOAVA (CUI 4716780)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.893 RON
Valoare atribuită
66.893 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.893 RON

din 66.893 RON estimat