Atribuită Cumpărare directă

DOZATOR / DISPENSER FABRICAT ABS GROS SAPUN LICHID 1000 ML. CU BUTON POMPITA - CAL PREMIUM

Număr anunț
DA33122309
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
699,80 RON
Valoare atribuită
699,80 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

699,80 RON

din 699,80 RON estimat