Atribuită Cumpărare directă

Cumparare directa

Număr anunț
DA33123319
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33675000-2 · Antihistaminice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.116,15 RON
Valoare atribuită
1.116,15 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.116,15 RON

din 1.116,15 RON estimat