Atribuită Cumpărare directă

Aspirator multifunctional Karcher WD 4 V-20/6/22, 1000 W, aspirare umeda si uscata, 20 l rezervor, f

Număr anunț
DA33123564
Autoritate contractantă
COMUNA MICLESTI (CUI 3337605)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
523,09 RON
Valoare atribuită
523,09 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
27.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

523,09 RON

din 523,09 RON estimat