Atribuită Cumpărare directă

PACHET PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA33123976
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,22 RON
Valoare atribuită
146,22 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,22 RON

din 146,22 RON estimat