Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare + Executie Construire teren multisport cu gazon sintetic
- Număr anunț
- DA33125280
- Autoritate contractantă
- Comuna Stefan cel Mare (CUI 3552042)
- Furnizor / câștigător
- MEŞTERU CONSTRUCT SERV S.R.L. (CUI 45495783)
- Cod CPV
- 45212221-1 · Lucrari de constructii de structuri pentru terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458.263,74 RON
- Valoare atribuită
- 458.263,74 RON
- Data publicării
- 27.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.