Atribuită Cumpărare directă

Piese Iveco Trakker (B 89 MKR, B 89 MKW, B 101 BHJ)

Număr anunț
DA33125291
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34312000-7 · Piese pentru motoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.265,69 RON
Valoare atribuită
2.265,69 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.265,69 RON

din 2.265,69 RON estimat