Atribuită
Cumpărare directă
SSD Samsung 870 EVO, 1 TB conform anunt ADV1359611/25.04.2023
- Număr anunț
- DA33125893
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA AERONAUTICA CIVILA ROMANA RA (CUI 5205651)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.947,80 RON
- Valoare atribuită
- 6.947,80 RON
- Data publicării
- 27.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.