Atribuită Cumpărare directă

Relevee locuințe colective - BLOCURI TOMESTI

Număr anunț
DA33125899
Autoritate contractantă
COMUNA TOMESTI (CUI 4521303)
Furnizor / câștigător
LEVIN GEZIO S.R.L. (CUI 44494666)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.348 RON
Valoare atribuită
41.348 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.348 RON

din 41.348 RON estimat