Număr anunț
DA33127401
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN PLATON (CUI 29092096)
Furnizor / câștigător
ORION MOB S.R.L. (CUI 46038348)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.349 RON
Valoare atribuită
20.349 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.349 RON

din 20.349 RON estimat