Atribuită Cumpărare directă

PULPA VITA ( MANZAT) DEGRESATA FARA OS

Număr anunț
DA33127794
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 68 (CUI 35038830)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI 15957120)
Cod CPV
15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,30 RON
Valoare atribuită
541,30 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
29.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,30 RON

din 541,30 RON estimat