Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistență, consultanță și reprezentare juridică domeniul Salubrizare

Număr anunț
DA33128261
Autoritate contractantă
Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
Furnizor / câștigător
SCPA FIRON BAR-NIR (CUI 27159572)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150.000 RON
Valoare atribuită
150.000 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
03.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

150.000 RON

din 150.000 RON estimat