Atribuită
Cumpărare directă
ABONAMENT PRIVIND SERVICIILE DE PLATĂ A PARCĂRII PRIN INTERMEDIUL APLICAȚIEI AM PARCAT
- Număr anunț
- DA33128413
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
- Furnizor / câștigător
- ID SOLUTIONS TECH S.R.L. (CUI 32816440)
- Cod CPV
- 63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 27.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 28.04.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.