Atribuită Cumpărare directă

LASER VERDE-COMBATERE VIATA SALBATICA

Număr anunț
DA33128575
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL INTERNATIONAL CRAIOVA (CUI 10300854)
Furnizor / câștigător
REGIONAL AIR SUPORT SRL (CUI 12020346)
Cod CPV
38636100-3 · Lasere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.428,57 RON
Valoare atribuită
21.428,57 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.428,57 RON

din 21.428,57 RON estimat