Atribuită Cumpărare directă

Cartuse

Număr anunț
DA33128631
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 30 MIHAI VITEAZUL (CUI 17105826)
Furnizor / câștigător
COPY SYSTEM SERVICE SRL (CUI 18589139)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.131,10 RON
Valoare atribuită
1.131,10 RON
Data publicării
27.04.2023 00:00
Data finalizării
28.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.131,10 RON

din 1.131,10 RON estimat