Atribuită Cumpărare directă

LEGUME ,FRUCTE

Număr anunț
DA33128827
Autoritate contractantă
G.P.P.NR.13 (CUI 29074910)
Furnizor / câștigător
COSTEA V. VALENTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 41087900)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.522 RON
Valoare atribuită
5.522 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
30.04.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.522 RON

din 5.522 RON estimat