Atribuită Cumpărare directă

Creion tensiune si fierastrau sabie cu acumulator

Număr anunț
DA33128845
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii U.M. 02412 Bucuresti (CUI 4283287)
Furnizor / câștigător
BEST AUTO GALA SRL (CUI 34162074)
Cod CPV
44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.456 RON
Valoare atribuită
1.456 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.456 RON

din 1.456 RON estimat