Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de informare și publicitate proiect Dezvoltarea infrastructurii UAMA-Spital Sovata-Niraj
- Număr anunț
- DA33129902
- Autoritate contractantă
- Spitalul Sovata-Niraj (CUI 28605975)
- Furnizor / câștigător
- MEDIA MARKETING SRL (CUI 13261261)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.675 RON
- Valoare atribuită
- 9.675 RON
- Data publicării
- 28.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.