Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de elaborare PUZ si obținerea avizelor, acordurilor si autorizațiilor
- Număr anunț
- DA33130519
- Autoritate contractantă
- COMUNA BALC (CUI 5431683)
- Furnizor / câștigător
- GOARHITECT DIMENSION S.R.L. (CUI 37870415)
- Cod CPV
- 79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 28.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.