Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta pentru actualizare Strategie de dezvoltare a Orasului Targu Ocna 2021-2027

Număr anunț
DA33130900
Autoritate contractantă
Orasul Tg.Ocna (Consiliul local Tg.Ocna) (CUI 4278620)
Furnizor / câștigător
REGIONAL CONSULTING SRL (CUI 14273957)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74.500 RON
Valoare atribuită
74.500 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
05.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74.500 RON

din 74.500 RON estimat