Acasă · Licitații
· Servicii de dezvoltare de software de management al relatiilor cu clientii (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Abonament la o platformă cu servicii CRM - proiect CNFIS-FDI-2023-F-0607 conf anunt ADV1358184
- Număr anunț
- DA33131935
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
- Furnizor / câștigător
- CLEVER & DYNAMIC SYSTEMS SRL (CUI 28880908)
- Cod CPV
- 72212445-0 · Servicii de dezvoltare de software de management al relatiilor cu clientii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.495,13 RON
- Valoare atribuită
- 6.495,13 RON
- Data publicării
- 28.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 02.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.