Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA TUNS GAZON

Număr anunț
DA33132592
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Metalurgistul Cugir
Furnizor / câștigător
AGRO-SILVA SRL (CUI 14657419)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
545,30 RON
Valoare atribuită
545,30 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

545,30 RON

din 545,30 RON estimat