Atribuită Cumpărare directă

Spectacol de muzica traditionala sustinut de diversi artisti in data de 16 mai si 20 mai 2023

Număr anunț
DA33133593
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
LĂCĂTUŞU ALINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 46947089)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
04.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat