Atribuită
Cumpărare directă
Memorie G.Skill F4-2400C17S-4GIS, D4, 2400 MHz, 4GB, C17 GSkill Aegis
- Număr anunț
- DA33134518
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 30236110-6 · Memorie cu acces aleatoriu (RAM) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 873,60 RON
- Valoare atribuită
- 873,60 RON
- Data publicării
- 28.04.2023 00:00
- Data finalizării
- 03.05.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.