Atribuită Cumpărare directă

ALIMENTE - CRESA 4 (GPP 16)

Număr anunț
DA33135848
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 16 (CUI 29034036)
Furnizor / câștigător
PIINEA DE CASA SRL (CUI 1202920)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186,18 RON
Valoare atribuită
186,18 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186,18 RON

din 186,18 RON estimat