Atribuită Cumpărare directă

Saci galbeni „Pericol biologic”, 120 litri, 750x1200mm, 50 microni, ADR Iprochim, pt. Europubelă

Număr anunț
DA33135993
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
FLEXAL IMPEX SRL (CUI 5788016)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.761 RON
Valoare atribuită
6.761 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.761 RON

din 6.761 RON estimat