Atribuită Cumpărare directă

Laptop APPLE MacBook Pro 14 mkgt3ze/a, Apple M1 Pro, 14.2" Liquid Retina XDR, 16GB, SSD 1TB, Grafica

Număr anunț
DA33137381
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL BUCOVINEI (CUI 4244628)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.151,20 RON
Valoare atribuită
8.151,20 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.151,20 RON

din 8.151,20 RON estimat