Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare de raspundere civila auto, oferta conform ADV1359519

Număr anunț
DA33138292
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01751 Rasnov (CUI 4443337)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.905 RON
Valoare atribuită
2.905 RON
Data publicării
28.04.2023 00:00
Data finalizării
02.05.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.905 RON

din 2.905 RON estimat